Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběhy

5. 4. 2008

1. Dokonalé výběhy, které jsou obrovské!

Kdykoliv můžete sem pustit vašeho koníka. Jenom mu připnete čip, ať ho potom najdete! Můžete pak za ním dojet golfovým autíčkem:-) a nazpátek koník poběží vedle autíčka. Toho využijte! Jsou zde i přístřešky, kde se vaši koníci můžou schovat před sluncem, nebo deštěm apod. V jednom výběhu je i jezírko, kde je můžete s koníkem plavit!

obrovský výběh pro všechny

obrovský výběh pro všechny

obrovský výběh pro všechny

obrovský výběh pro všechny+jezírko

__________________________________________________________________________________

2. Výběh pro přehled

Zde si koníka můžete na nějakou dobu ,,odložit". Třeba když má uschnout po vyjížďce. Nemusíte ho pak honit po obrovském výběhu.

na nějakou dobu

__________________________________________________________________________________

3.Klubové a místní výběhy

Tady se pasou kluboví a místní koníci. Pokud tu nejsou, můžete sem dát svého.

pro místňáky a klubáky

pro místňáky a klubáky

pro místňáky a klubáky

______________________________________________________________________________

4. Výběhy pro nemocné koně a nebo ty, kteří potřebují vitamíny

Tady se dávají nemocní koně, nebo ti, co potřebují hodně vitamínů. Ve vodě jsou rozpuštěné důležité vitamíny a minerály. Je tu k dispozici po celý den voda, jablka, mrkve a veeelmi šťavnatá tráva(někdy i jiné věci-mandarinky, melouny...). Pokud si zaplatíte 30 MP, můžete sem dát svého koně, který není nemocný. Zvýší se mu zdraví o 5% až o 15%.

Pro nemocné, a koně bez vitamínů

_________________________________________________________________________

5. Pastviny a výběhy pro staré koně

Je zde mrkev po celý den a voda s vitamíny a minerály, pro dlouhý a spokojený život koní. Foceno v ošklivém počasí-jinak tváva stejně šťavnatá jako u výběhů pro nemocné koně! Můžete si sem dát i svého koně aby zkrotl nebo aby mu bylo dopřáno klidu jako na samotce a aby dostal vitamíny, které potřebuje.

Pro staré koně

______________________________________________________________________

6. Výběhy oddělené (zvlášť: hříbátka+klisny, pastvina pro hřebce, pastvina pro klisny a valachy)

Tady jsou oddělení koně. Nemusíte se bát napadání, nebo připuštění, když o ničem nevíte. Koníci jsou bezpečně oddělení. Můžete si sem dát koně, ale jen tam, kam může např.: klisna nesmí mezi hřebce.

Pastvina oddělená

_______________________________________________________________________

7. Samotka

Sem chodí koníci ve špatné náladě nebo ti, co mají tak velkou nemoc, že by mohla ohrozit ostatní koníky. Je tu vše(mrkve, jablka, melouny, hrušky, voda, seno, přístřešky, čipy, autíčka...atd.). Aby jste koníka na této obrovské pastvině našli, nasadíte mu čip a ten, jakmile nastartujete vaše autíčko, vás zaveze přesně za ním. Na zpět kůň poběží vedle autíčka nebo za autíčko napojíte přepravník.

Samotka

___________________________________________________________________________

Hladový výběh pro zlobivé nebo tlusté koně a poníky

Tady dejte svého koně, když zlobí a vy ho chcete potrestat. Tento výběh mu zdraví zvýší o 3% protože se nebude tolik cpát a to mu prospěje. Taky zkrotne.

Hladový výběh

______________________________________________________________

TAK, TO JSOU NAŠE ROZLEHLÉ PASTVINY. DOUFÁM, ŽE JSTE SI VYBRALI!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosím pomoc

(Sedláková Lenka tatiana29@seznam.cz, 18. 11. 2010 8:55)

Dobrý den, Máme doma 21,5 letou kobylku která je slepá na jedno oko a bohužel nám začíná slepnout i na to druhé má artrózu končetin a začínají se jí drolit kopýtka je to naše zlatíčko a nechceme aby se trápila už si toho špatného prožila chuděrka dost je to A1/1 světlá hnědka s bílými odznaky je hodná přítulná miluje děti kdysi i závodila ale pak měla úraz tak začala dělat kaskadeřinu pak se dostala k majiteli který ji začal týrat tak mu ji odebrali a po částečném uzdravení se dostala k nám. Chtěli bychom pro ní najít takovídomov kde by byla spokojená a měla veškerou péči kterou potřebuje a kterou ji my bohužel dát nemůžeme ale nechceme s ní ztratit kontakt. Prosím proto touto cestou jestli by jste nám pomohli najít pro Overku nový domov poblíž kolína nebo Havl. Brodu. Děkuji s pozdravem Sedláková

Karyn

(claudik, 7. 4. 2008 16:30)

jdu si pro Karyn.

Karyn

(claudik, 7. 4. 2008 16:02)

jdu s Karyn do toho1vibehu.